خط مشی کیفیت

فرم ارتباط با واحد تضمین کیفیت
#

خط مشی کیفیت تهران دارو


شرکت داروسازی تهران دارو به عنوان یکی از تولید کننده ­های فرآورده­ های دارویی با کیفیت مطلوب در ایران، گامهای بلندی را در جهت اجرا و تعهد به یک سیستم جامع مدیریت یکپارچه را برداشته و سعی در ارتقاء کیفیت محصولات، توسعه فعالیتها، حفظ کرامت و صیانت از نیروی انسانی شاغل و نیز بکارگیری الگوی مناسب در جهت حفظ منابع و محیط زیست و ارزشهای جامعه را دارد.
ما اعتقاد داریم کیفیت امری اتفاقی نبوده بلکه بر این باوریم که این مهم بر پایه نگرش سازمان به کیفیت بعنوان اصل وجودی خود استوار است. ما همواره در تلاش هستیم که کیفیت را بعنوان یک مفهوم ارزشی در سراسر سازمان نهادینه و در تمامی فرایندها و معیارهای سنجش خود آمیخته سازیم.
ما به انطباق با الزامات قانونی حاکم بر فعالیتهای شرکت از جمله مقررات cGMP ، قوانین زیست محیطی ، ضوابط ایمنی و بهداشت حرفه ای متعهد هستیم و ضمن درک مسئولیتهای خود در قبال توسعه پایدار از طریق تولید ، شیمی و تدارکات سبز به تعهدات خود در زمینه پیشگیری از آلودگی ، پایبندی کامل داریم . بهبود مستمر فرایندها و اثر بخشی و کارآیی نظام مدیریت یکپارچه از دیگر تعهدات مدیریت مجموعه است که در همه فرایندهای تولیدی ، پشتیبانی ،مدیریتی و پایش و ارزیابی جاری بوده و بدون وقفه ادامه خواهد یافت.
ما اعتقاد داریم دست يابي به مأموريت موفق و چشم انداز ؛ از طريق الگو هاي رفتاري ، احترام به همديگر ، وجدان كاري ، صداقت ، تداوم آموزش ، كارگروهي ، ايجاد محيطي سرشار از اميد و انگيزه و در عين حال با ارتباطات دوجانبه و موثر ، صورت مي پذيرد و لذا در اين مسير با اعتقاد راسخ از تمامي امكانات بالقوه براي تعالي سازمان استفاده خواهيم كرد.
ما در راستای تعهد به ارتقای رضایت کلیه ذینفعان ، استقرار نظام مدیریت را در دستور کار قرار داده ایم . تضمین کیفیت مسئول استقرار نظام مدیریت یکپارچه بوده و انتظار می رود همه کارکنان در پروسه بهبود مستمر این نظام با ایشان به طور جد همکاری کرده و خلاقیتها ، توانمندیها و نوآوریهای خود را به کار گیرند.
فرازهاي خط مشي
الف) انطباق كامل با الزامات قانوني
cGMP
قانون مديريت پسماند
آلاينده هاي منتشره به هوا
مشخصات پساب
معاينه طبي كاركنان
سنجش و ارزيابي عوامل فيزيكي محيط كار ( صدا / روشنايي)
سنجش و ارزيابي عوامل شيميايي محيط كار(گاز و بخارات/ گرد و غبار)
ب) بهبود مستمر
تعريف شاخصهاي ارزيابي عملكرد(KpIs) (Key Performance Indicators)
تعالي سازماني (INFDQA-QRM-TPM) (Total Productive Maintenance)
استقرار PQR-QRM-TPM
حركت سازماني بر مبناي برنامه مديريت استراتژيك
ج) توسعه پايدار
مديريت انرژي
تداركات سبز
شيمي سبز
توليد سبز
پيشگيري از الودگي
د) مديريت روابط با ذينفعان
رسيدگي به شكايت مشتريان/ اندازه گيري رضايت مشتري
اندازه گيري ميزان رضايت كاركنان
افزايش بهره وري و سودآوري و جلب رضايت سهامداران
ه) ايمني و بهداشت حرفه اي
نرخ تواتر حوادث
نرخ شدت حوادث

Shop for our new cheap 1:1 hermes jewelry and replica Cartier Jewelry online shop!

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید.