معرفی «گلیپ لس®»،‌«زیبوترین®» و «لتانکس®» تهران دارو به بیماران

 
با حمایت شرکت داروسازی «تهران دارو» در «کلینیک جنت» برگزار شد
معرفی «گلیپ لس®»،‌«زیبوترین®» و «لتانکس®» تهران دارو به بیماران
 
کارگاه آموزشی و معرفی داروهای جدید تولید شده در شرکت تهران دارو شامل گلیپ لس®،‌ زیبوترین® و لتانکس® عصر یکشنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۶ در کلینیک تخصصی جنت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، پیرو تعامل و تفاهم انجام شده توسط نماینده علمی واحد بازاریابی شرکت «تهران دارو» و مسئولان «کلینیک تخصصی جنت»، کارگاه آموزشی و معرفی اقلام جدید دارویی «تهران دارو» شامل «گلیپ لس®»،‌«زیبوترین®» و «لتانکس®» برای بخشی از مخاطبان و جامعه هدف این اقلام عصر یکشنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۶ در محل این کلینیک واقع در جنت آباد مرکزی برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی،‌ خانم دکتر حمیرا بیگدلی(پزشک دیابتوژیک بیماری های خاص) ضمن معرفی خواص و مزیت های داروهای مذکور به بیماران دعوت شده به این مراسم، این داروها را به طور رایگان در اختیار بیماران محترم قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ «گلیپ لس®»در کنترل دیابت ملیتوس نوع۲ به کار رفته و از مزیای آن می‌توان به ثبات وزن بدن، هایپوگلاسمی (احساس ضعف ناشی از کاهش قندخون) کمتر، کاهش قابل توجه HbA1c و ثبات نسبی در عدد قندخون بعد از مصرف موادغذایی اشاره کرد.
لتانکس® (®Letanex)در درمان پنومونی بیمارستانی و اکتسابی از جامعه، سینوزیت،‌ عفونت‌های پوستی و بافت نرم، عفونت‌های مجازی ادرار مقاوم به آنتی بیوتیکها ،‌ دهانه رحم و پروستات و برونشیت مزمن به کار می‌رود.
زیبوترین® (® Zybutrin) نیز در ترک سیگار، رفع سندرم خستگی مزمن ، کاهش وزن و کاهش میل جنسی موثر است.