واحد تولید

واحد تولید شرکت داروسازی تهران دارو با بیش از 100 نفر پرسنل توانمند و با بهره مندی از مدیریت و پرسنل متخصص و مجرب سعی در تولید داروهای با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز داخلی و خارجی داشته و در جهت دستیابی به اهداف والای شرکت گام  بر¬می¬دارد. 

این واحد در دو بخش جامدات و سافت ژل به تولید حدود 150 قلم دارو در دسته های دارویی مختلف اعم از گوارشی، قلب و عروق، اعصاب و روان، مسکن، آنتی بیوتیک و مکمل غذایی در اشکال مختلف به صورت قرص های ساده و روکش¬دار، کپسول ژلاتینی سخت و کپسول ژلاتینی نرم (سافت ژل) با رعایت کامل اصول GMP و مطابق با استانداردهای فارماکوپه مبادرت می نماید.

بخش تولید جامدات شرکت تهران دارو شامل قسمت های ساخت گرانول، پرس، روکش، فیلینگ کپسول و بسته بندی می-باشد.

ساخت گرانول: 

این قسمت در دو سالن مجزا با بهره¬گیری از دستگاه¬های به روز از کشورهایی نظیر کره، هند، سوئیس با ظرفیت بالا به ساخت گرانول به دو روش DC و گرانولاسیون اقدام می نماید.

 

پرس و فیلینگ کپسول:

این قسمت با بهره مندی از دستگاههای پرس و فیلینگ کپسول از کشورهای معتبر اروپایی و آسیایی نظیر انگلستان، آلمان، ایتالیا و کره، به تولید قرص و کپسول اقدام می نماید.

 

روکش:

این قسمت با بهره مندی از سه دستگاه روکش با ظرفیت های بالا به روکش قرص مبادرت می نماید.

 

بسته بندی: 

قسمت بسته بندی محصولات دارویی در شرکت تهران دارو، با بهره گیری از دستگاههای بلیسترینگ و کارتونینگ به روز اروپایی و آسیایی نظیر Uhlmann آلمان و Hoonga کره جنوبی که از شناخته شده ترین برندهای این عرصه از صنعت دارو می باشند، به بسته بندی محصولات شرکت با کیفیت بالا مبادرت می نماید. کلیه دستگاههای بلیسترینگ این قسمت مجهز به کارتونر بوده و جعبه گذاری محصولات شرکت با کمترین خطای انسانی و با رعایت کامل اصول GMP صورت می پذیرد.

 

سافت ¬ژل:

این بخش با بهره مندی از دو خط مجزا به تولید کپسول نرم و با دستگاههای به روز از کشور کره جنوبی (SKY) اقدام به تولید محصولات متنوعی به صورت کپسول نرم (سافت ژل) می نماید.

 

تولید تهران دارو
2
3
تولید تهران دارو
2
3

فرم تماس با واحد تولید

  • * نام و نام خانوادگی :
  • * آدرس پست الکترونیک :
  • * کد امنیتی :

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید.